Current track

Title

Artist

Current show

Current show

Background

Владо Јаневски сними спот за “Недостасуваш“

Written by on март 21, 2020

После успешната балада “Откако си негова“ нашиот популарен поп пејач Владо Јаневски ја објави најновата песна “Недостасуваш“ за која сними и спот кој го нудиме во прилог. Музиката и текстот се на Владо, додека аранжманот е на Никша Братош. Снимена е во НБ Студио Загреб и Ентерпрајз Скопје. Се надеваме дека песнава ќе го задоволи Вашиот музички вкус и дека ќе ја надмине слушаноста на сите претходни песна на Владо.

Ви го приложуваме и спотот за претходната балада “Откако си негова“. Погледнете и послушајте.


Сите коментари

Реплицирај

Вашата маил адреса нема да биде прикажана. Задолжителни полиња *