Current track

Title

Artist

Current show

Current show

Background

Новиот хит на Слаџа Алегро се вика “Не дам те“

Written by on јули 3, 2020

Девојката со единствениот глас и уникатна интерпретација на песните Слаџа Алегро ја објави својата нова песна “Не дам те“. Одлична емотивна балада која освојува на прво слушање. Секој би можел да се пронајде во неа. Ви препорачуваме да го погледнете спотот во прилог.


Сите коментари

Реплицирај

Вашата маил адреса нема да биде прикажана. Задолжителни полиња *