Current track

Title

Artist

Current show

Background

Северина ја промовираше “Роџено моје“

Written by on 04/11/2019

Мега популарната хрватска поп пејачка Северина ја промовираше новата песна “Роџено моје“ за која е снимен и спот кој го имате во прилог. Одлична песна посветена на нејзиниот син, песна со искрен мајчински текст и истата е одличен подарок за сите мајки. Погледнете и послушајте.

Tagged as

Сите коментари

Реплицирај

Вашата маил адреса нема да биде прикажана. Задолжителни полиња *