Current track

Title

Artist

Current show

Current show

Background

Сенидах ја промовираше новата песна “Пијеш“

Written by on мај 16, 2020

Популарната Сенида Хајдарпашиќ попозната како Сенидах ја промовираше својата нова песна “Пијеш“ која е објавена недела дена после актуелната “Ко је“. Сенида направи голем бум на балканската трап музичка сцена со нејзината прва песна “Мишичи“. Доколку сте љубители на овој музики стил во приилог се двата спота за двете нови песни на Сенида.


Сите коментари

Реплицирај

Вашата маил адреса нема да биде прикажана. Задолжителни полиња *