Current track

Title

Artist

Current show

Current show

Background

“Не капирам” е новиот хит на Жељко Самарџиќ

Written by on ноември 14, 2019

По подолго време нова песна на вечниот романтичар Жељко Самарџиќ. Песната се вика “Не капирам“ и за истата е снимен спот кој го имате во прилог. Не е потребен коментар за овој господин, Ужувајте.

Tagged as

Сите коментари

Реплицирај

Вашата маил адреса нема да биде прикажана. Задолжителни полиња *