Current track

Title

Artist

Current show

Current show

Background

“У љубави луда“ е втората песна на Луна ЏО

Written by on ноември 14, 2019

Луна Џогани решително гази на поп сцената! После првата песна “Девети круг“ која беше снимена во студиото “Димитрови“ кај Дарко Димитров, ја онјави и втората песна со наслов “У љубави луда“ зад која стои сосема нов тим. Песната е пропратена со спот кој го имате приложено подоле во постов, Уживајте.

Tagged as

Сите коментари

Реплицирај

Вашата маил адреса нема да биде прикажана. Задолжителни полиња *