Current track

Title

Artist

Current show

Current show

Background

“Човјек без адресе“ е новата песна на Данијела

Written by on ноември 14, 2019

Новото музичко парче на Данијела Мартиновиќ се вика “Човјек без адресе“. Одлична балада полна со емоција. За песната е снимен и спот кој го приложуваме на преглед. Послушајте и оценете сами.


Сите коментари

Реплицирај

Вашата маил адреса нема да биде прикажана. Задолжителни полиња *