Current track

Title

Artist

Current show

Current show

Background

Хит! Буџење бенд “Роним на дах“

Written by on мај 20, 2020

Познатиот хрватски поп бенд “Буџење“ ја промовираше својата нова песна, баладата “Роним на дах“. Песната е најава за нивниот нов албум и за истата е снимен спот кој го приложуваме на прегред. Уживајте во уште еден потенцијален хит


Сите коментари

Реплицирај

Вашата маил адреса нема да биде прикажана. Задолжителни полиња *