Current track

Title

Artist

Current show

Current show

Background

Бендот “Трагови“ ја објави “Ружмарин“

Written by on јануари 9, 2020

Уште една квалитетна песна на бендот “Трагови“ кои се ексклузивци на хрватската продуцентска куќа Кроација рекордс. Одличен текст и мелодија кои освојуваат на прво слушање. Потенцијален хит за кој се снима и спот, кој ќе го објавиме наскоро. До тогаш во прилог видео со аудио записот кое препорачуваме да го преслушате.


Сите коментари

Реплицирај

Вашата маил адреса нема да биде прикажана. Задолжителни полиња *