Current track

Title

Artist

Current show

Current show

Background

Ново

По повод првиот солистички концерт во Охрид кој ќе се одржи на 2 авхуст, Илинден ма стадионот “Биљанини Извори“, Влатко Лозаноски им подарува нова песна на своите фанови насловена како “Не те вадам од памет“ и ги покани да дојдат на истиот. За песната е изработен и спот кој го имате во прилог. Погледнете.

Куч Пласт е професионална фирма за изработка на ПВЦ врати, прозори, комарници, венецијан ролетни и уште многу други ПВЦ производи изработени со материјали од најпознатите светски брендови кои го гарантираат квалитетот. Покрај горенаведеното вршиме изработка и монтажа на гаражни врати. Во склоп на фирмата работи и продазен салон за сите потребни делови за пвц столарија. […]