Current track

Title

Artist

Current show

Current show

Background

Северина ја промовираше “Роџено моје“

Written by on ноември 4, 2019

Мега популарната хрватска поп пејачка Северина ја промовираше новата песна “Роџено моје“ за која е снимен и спот кој го имате во прилог. Одлична песна посветена на нејзиниот син, песна со искрен мајчински текст и истата е одличен подарок за сите мајки. Погледнете и послушајте.

Tagged as

Сите коментари

Реплицирај

Вашата маил адреса нема да биде прикажана. Задолжителни полиња *