Current track

Title

Artist

Current show

Current show

Background

“Се за Хигиена“ Т. Ц. Лептокарија

Written by on септември 11, 2019

Нашата приказна започнува со потребата да му понудиме на пазарот квалитетни производи од врвни брендови по достапна цена за сечиј џеб. СЕ ЗА ХИГИЕНА е главен застапник на САНО производите кои со сигурност ќе го освојат пазарот со својот докажан квалитет и перформанси во домаќинството. НАШАТА ЦЕЛ Е константно да ја прошируваме својата палета на производи како и да го зголемиме бројот на задоволни потрошувачи. ПРОСТОРИИТЕ НА Се За Хигиена се наоѓаат во Т.Ц. Лептокарија, населба Карпош 3, Скопје. Во нашата понуда за производите на САНО КОИ СЕ ПРОИЗВЕДУВААТ ВО ИЗРАЕЛ, А КОТИРААТ ВИСОКО ВО СВЕТОТ ќе најдете:
Течни детергенти, прашаци за перење, омекнувачи за алишта, средства за стакло, Козметика, шампони, гелови за туширање и многу други средства за универзална хигиена.
Официјален застапник на производите за хигиена Сано за Македонија, СЕ ЗА ХИГИЕНА.
КОНТАКТ ТЕЛЕФОН ЗА ИНФОРМАЦИИ И НАРАЧКИ 076 494 002

Tagged as

Сите коментари

Реплицирај

Вашата маил адреса нема да биде прикажана. Задолжителни полиња *