Current track

Title

Artist

Current show

Current show

Background

Ново! Нина Бадриќ “Ратујем с тугом“

Written by on декември 21, 2019

Најновата песна на познатата хрватска поп пекачка Нина Бадриќ се вика “Ратујем с тугом“. Песна во препознатлив стил за неа и потенцијален хит за кој се снима и спот. Во прилог видео со аудио запис, послушајте.


Сите коментари

Реплицирај

Вашата маил адреса нема да биде прикажана. Задолжителни полиња *