Current track

Title

Artist

Current show

Current show

Background

Ново! Неда Украден “Бомба и “Није поштено“

Written by on декември 9, 2019

Неда Украден овој период забрзано работи на нови песни и спотови за истите кои како што вели се новогодишен подарок за најзините фанови. До моментов објави две песни и два спота за истите, а тие се “Бомба“ и “Није поштено“. Во најава е уште една песна за која повеќе детали ќе откриеме наскоро. Во прилог двата спота кои препорачуваме да ги погледнете.


Сите коментари

Реплицирај

Вашата маил адреса нема да биде прикажана. Задолжителни полиња *