Current track

Title

Artist

Current show

Current show

Background

“Туџа среча“ е новата песна на Лексингтон бенд

Written by on јануари 4, 2020

Најновата песна на Лексингтон бенд се вика “Туџа среча“. Одлична балада инспирирана од новогодушните и божиќните празници за која е изработен одличен спот кој го нудиме во прилог. Потенцијален хит кој препорачуваме да го слушнете.


Сите коментари

Реплицирај

Вашата маил адреса нема да биде прикажана. Задолжителни полиња *