Current track

Title

Artist

Current show

Current show

Background

“Хајде реци ми“ е новата песна на Летечи Одред

Written by on јануари 12, 2020

Популарната хрватска поп група Летечи Одред која постои две и повеќе децении на музичката сцена, но сега во подмладен состав ја промовираше својата нова песна “Хајде реци ми“. Певлива песна во нивни стил со која ќе се претстават на овогодинешниот Загреб фест. Во најава е и спот. Песнава ја слушате само на нашето радио како ексклузив.


Сите коментари

Реплицирај

Вашата маил адреса нема да биде прикажана. Задолжителни полиња *