Current track

Title

Artist

Current show

Current show

Background

Луна Џогани со првенчето”Девети Круг” најавува Музичка кариера

Written by on јули 20, 2019

Популарната Луна Џогани од познатиот комерцијален серијал Задруга, реши да се испроба и во музичките води. Првенчето наслевоно како Девети Круг е дело на нашиот Дарко Димитров!


Сите коментари

Реплицирај

Вашата маил адреса нема да биде прикажана. Задолжителни полиња *