Current track

Title

Artist

Current show

Current show

Background

“ЛЕТО НА СТАР“ ЛЕТНА ПРОГРАМСКА ШЕМА

Written by on јули 1, 2019

Летната програмска шема богата со многу летни хитови и добра енергија стартува на 15 јуни и ќе трае до крајот на летото.  Посакуваме незаборавно лето со Стар Радио.


Сите коментари

Реплицирај

Вашата маил адреса нема да биде прикажана. Задолжителни полиња *