Current track

Title

Artist

Current show

Current show

Background

Нов хит на Франка “Све док сањаш“

Written by on октомври 4, 2019

Најновата песна на Франка Бателиќ се вика “Све док сањаш“. Се разботи за одлична балада која освојува со мелодијата, но и со текстот. Посебна убавина самата песна добива од одличната и емотивна изведба на Франка. За песната ќе биде снимен и спот. До промоцијата на спотот погледнете го спотот за нејзината “Љубав, ништа више“.


Сите коментари

Реплицирај

Вашата маил адреса нема да биде прикажана. Задолжителни полиња *