Име на изведувач: Наслов на песна: Посветена на: Ваше име: Ваша E-mail адреса:

Емисијава е покана да направите пауза на работа, да одморите од домашните обврски и да се наполните со повеќе убава енергија. Истата можете да ја слушате секој работен ден од 12 до 13 часот.  Во неа ги слушате најдобрите Мак и Екс Ју забавни нови иретро хитови. Разговараме на разни теми од секојдневието, посветуваме песна на драгите личности. Одлична попладневна радио забава за убав ден.

Loading ...

     

Претежно облачно

18°C

Skopje

Претежно облачно

Влажност: 45%

Ветер: 6.44 km/h

  • 17 Мар 2018

    Облачно 18°C 5°C

  • 18 Мар 2018

    Обилни врнежи 16°C 10°C

Star Exclusive Song
Star Exclusive
Star Exclusive Song
Hit na Nedelata
Star Hit
Hit na Nedelata
Сабота, Март 17, 2018