Име на изведувач: Наслов на песна: Посветена на: Ваше име: Ваша E-mail адреса:

Менаџер, уредник, водител и техничар. (Фејсбук профил)

Датум на раѓање: 3 март

Хороскопски знак: Риби

Омилена музика: Поп-рок

Почитува: Искрени луѓе

Не почитува: Лицемерни луѓе

Омилена изрека: Ако се сака се се може

Позитивна особина: Секогаш насмеан

Негативна особина: Тврдоглавост

Омилено јадење: Пица

Пијалок: Овошен сок

Филмски жанр: Научна фантастика, комедија

Книга: Незаинтересиран за книгите.

Омилен фудбалски клуб: АЦ Милан.

Loading ...

     

Претежно облачно

18°C

Skopje

Претежно облачно

Влажност: 45%

Ветер: 6.44 km/h

  • 17 Мар 2018

    Облачно 18°C 5°C

  • 18 Мар 2018

    Обилни врнежи 16°C 10°C

Star Exclusive Song
Star Exclusive
Star Exclusive Song
Hit na Nedelata
Star Hit
Hit na Nedelata
Сабота, Март 17, 2018