Current track

Title

Artist

Current show

Current show

Background

Џенан ја претстави “Не врача се љубав никад“

Written by on ноември 18, 2019

Најновата песна и одличнна балада на Џенан Лончаревиќ за која сними и спот се вика “Не врача се љубав никад“. Песната е најава за новиот албум на кој се работи. Музиката и текстот за песната се на Бане Опачиќ, а мастерингот и аранжаманот на Махир Сарихоџиќ. Спотот е во прилог, погледнете.


Сите коментари

Реплицирај

Вашата маил адреса нема да биде прикажана. Задолжителни полиња *