Current track

Title

Artist

Current show

Current show

Background

“Дунавом“ е новата песна на Жељко Бебек

Written by on ноември 11, 2019

Најновата песна на Жељко Бебек  се вика “Дунавом“. Боемска балада која влегува во уво на прво слушање и според нас потенцијален хит за периодов. Песната е изработена за Кроација Рекордс Хрватска и за неа е снимен спот кој го приложуваме во постов. Послушајте, погледнете.

Tagged as

Сите коментари

Реплицирај

Вашата маил адреса нема да биде прикажана. Задолжителни полиња *