Current track

Title

Artist

Current show

Current show

Background

Ново! Александра Радовиќ “Где чеш ову ноч“

Written by on декември 31, 2019

Познатата српска поп пејачка Александра Радовиќ која според многумина располага со најубавиот женски вокал на овие простори ја промовираше новата песна, балада “Где чеш ову ноч“. Текстот и музиката се на Александра Милутиновиќ додека аранжманот е на Махир Сарихоџиќ. За песната е снимен и спот за “НН Медиа“ кој го имате во прилог. Уживајте.


Сите коментари

Реплицирај

Вашата маил адреса нема да биде прикажана. Задолжителни полиња *