Current track

Title

Artist

Background

Марија Микиќ – “Мили” Балада полна со емоции

Written by on април 1, 2018

„Младата српска пејачка Марија Микиќ има нова песна, љубовна балада преполна со емоции која од прво слушање ве освојува. Фаворит песна на Стар Радио која ке ја слушате почесто во следниов период!


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *